Satake
Serveringsskje 33,5 cm valnøtt
- Laget av mørk, elegant valnøtt
- En serie som inkluderer redskaper for en komplett kjøkkenopplevelse
- Lange skaft av mykt polert valnøtt for komfort og presisjon ved matlaging
Førpris 199,-
169,-
Beskrivelse
Satake serveringsskje på 33,5 cm i valnøtt er både praktisk og estetisk tiltalende, laget for å gjøre serveringen til en glede. Med sitt lange skaft i mykt, polert valnøtt gir denne skjeen deg komfortabelt grep og en følelse av eleganse ved servering. Den diskrete Satake-logoen på skaftet understreker skjeens høye kvalitet og tidløse design.Denne serveringsskjeen er en del av Satakes kolleksjon av kjøkkenredskaper i valnøtt, som inkluderer:
- Stekespaden, perfekt til å vende og håndtere kjøtt, fisk og grønnsaker.
- Hullsleiven, ideell for å løfte grønnsaker eller pasta skånsomt fra kokevannet.
- Spaghettisleiven, designet for å servere pasta uten søl.
- Riskjeen, som serverer luftig ris med presisjon, og også er nyttig til å blande salater.
Hvert redskap i denne serien kan brukes individuelt, men sammen skaper de en perfekt balanse mellom funksjon og estetikk. Forestill deg et måltid der du bruker serveringsskjeen til å servere sauser eller gryteretter med stil, samtidig som du håndterer grønnsaker med hullsleiven eller snur kjøtt med stekespaden. Disse redskapene kompletterer hverandre og gir deg en helhetlig og elegant matlagingsopplevelse.
For å bevare redskapenes naturlige skjønnhet og forlenge levetiden, bør de vaskes for hånd og tørkes grundig etter bruk. Du kan også olje treverket med vegetabilsk olje etter behov for å bevare den vakre glansen i valnøtten.
- Fri frakt over 599,-
- Rask levering
- Prisløfte
- Last ned appen og få velkomstkupong
- SKU:
- 618193
- EAN:
- 7340039200488
- Artikkelnummer:
- SVAL3
- Merke:
- Satake
- Kategori:
- Sleiver og øser
- Opprinnelsesland:
- Kina
Spesifikasjoner
- Høyde:
- 1,7 cm
- Bredde:
- 7,2 cm
- Lengde:
- 33,5 cm
- Vekt:
- 65 g
Design og materiale
- Farge:
- Brun
- Materiale:
- Tre
Vedlikehold og bruk
- Håndvask anbefales:
- Ja
- Vedlikehold:
- For å bevare disse redskapenes naturlige skjønnhet og holdbarhet bør de vaskes for hånd og tørkes grundig etter hver bruk. Ved behov kan de oljes inn med vegetabilsk olje for å bevare treets glans og levetid
-
-50%
Joseph Joseph
Nest skjærebrett 3 stk blå store
Ikke medlem 1 299,-
650,-
På nettlagerFinnes i 54 butikker -
-40%
Joseph Joseph
Folio Steel skjærebrett 35,5x26 cm roségull
Førpris 1 699,-
1 019,-
På nettlagerFinnes i 54 butikker
-
-50%
Modern House
Basis mandolinjern grå/hvit
Ikke medlem 799,-
400,-
På nettlagerFinnes i 45 butikker -
-50%
Sabor
Minigryte serveringssett 0,25L 3 stk natur/multi
Førpris 699,-
350,-
På nettlagerFinnes i 29 butikker -
-60%
Joseph Joseph
Elevate sage redskapssett 16,5x36 cm grå
Førpris 1 499,-
599,-
På nettlagerKan sendes til butikk