Georg Jensen
CC 2020 isblomst sølv
- Motiv av isblomst
- Fanger opp lyset når uroen svinger
- Inspirasjonen bak kolleksjonen kommer fra de naturlige formene
Dette produktet har takket for seg og gått ut fra vårt sortiment. Kontakt oss gjerne på chat eller kundeservice@tilbords.no så hjelper vi deg å finne et alternativ.
Beskrivelse
Juleuro fra Georg Jensen 2020 kolleksjon har motivet av isblomst. De flotte utskjæringene i den matte palladiumbelagte overflaten avslører et skinnende indre som fanger opp lyset når uroen svinger, mens en mindre iskrystall gjør den ekstra interessant å se på.Julekolleksjonen til Georg Jensen i 2020 er designet av den danske designeren, Sanne Lund Traberg, og er basert på isblomsttemaet som binder seg inn i det totale plante og blomsteruniverset som preger 2020 kolleksjonen til Georg Jensen. Inspirasjonen bak kolleksjonen kommer fra de naturlige formene, strukturen og artistiske stilen av Art Nouveau.
Georg Jensen sin ekstraordinære Art Nouveau stil og Karl Blossfeldt sine nærbilder av planter og blomster inspirerte Sanne til å klippe ut alle typer blomster motiv i papir.
- Fri frakt over 599,-
- Rask levering
- Prisløfte
- Last ned appen og få velkomstkupong
- EAN:
- 5713275083405
- Artikkelnummer:
- 60200126
- Merke:
- Georg Jensen
- Serie:
- CC
- Kategori:
- Julepynt
- Opprinnelsesland:
- Danmark
Design og materiale
- Farge:
- Sølv