EKA
Pro universalkniv 18 cm oransje
- Svensk 12C27 stål av høy kvalitet
- Ergonomisk utforming
- Perfekt for både profesjonelle kokker, jegere og hjemmekokker
379,-
Den store sommerfesten! Få 25% rabatt på en handel t.o.m. søndag 22. juni. Gjelder alle varer merket med «KUPONG». Rabatten forutsetter medlemskap i Tilbords kundeklubb og trekkes automatisk når du er innlogget.
Beskrivelse
Pro universalkniv i oransje med bladlengde på 18 cm fra EKA er en robust og presis kniv som er skapt for allsidig bruk på kjøkkenet. Enten du skal kutte kjøtt, hakke grønnsaker eller forberede andre råvarer, gir knivens spisse topp og lange blad optimal kontroll og presisjon. Denne kniven er laget med tanke på både profesjonelle kokker, hjemmekokker og jegere, og sikrer en jevn arbeidsflyt uten unødig belastning på hendene.Det svenske kvalitetsstålet 12C27 sørger for at bladet holder seg skarpt over tid, samtidig som det tilbyr høy rustmotstand. Med en hardhet på 58 HRC kombineres slitestyrke og enkel sliping, noe som gjør kniven til et pålitelig valg.
Santoprene-håndtaket, kjent for sin hygieniske og ergonomiske utforming, gir et komfortabelt og sklisikkert grep. Materialet tåler varme, fett og slitasje, samtidig som den forseglede konstruksjonen mellom blad og håndtak forhindrer smussopphopning og gjør kniven enkel å rengjøre.
- Fri frakt over 599,-
- Rask levering
- Prisløfte
- Last ned appen og få velkomstkupong
- SKU:
- 621843
- EAN:
- 7391537301603
- Artikkelnummer:
- EKA-30160
- Merke:
- EKA
- Serie:
- Pro
- Kategori:
- Universalkniv
- Opprinnelsesland:
- Sverige
Spesifikasjoner
- Lengde:
- 31,5 cm
- Vekt:
- 118 g
- Mål spesifikasjon:
- Lengde blad: 18 cm. Tykkelse blad: 1,9 mm
- Garanti:
- 10
Design og materiale
- Farge:
- Oransje
- Farge spesifikasjon:
- Oransje/svart
- Materiale:
- Stål
- Material spesifikasjon:
- Svensk Sandvik/Alleima 12C27-stål (blad), polymer santoprene (håndtak)
- Hardhet:
- 57-59
Vedlikehold og bruk
- Tåler maskinvask:
- Ja
- Vedlikehold:
- Kniven tåler oppvaskmaskin, men håndvask er anbefalt. Vedlikehold ved å jevnlig slipe kniven med et slipestål. For å beskytte mot riper og skader kan du med fordel oppbevare det på en magnetlist eller i en knivblokk.
-
-35%
KAI
Wasabi Black nakiri (japansk grønnsakskniv) 16,5 cm
Førpris 849,-
552,-
Få på nettlagerKan sendes til butikk
-
-50%
Global
40-års jubileum knivsett 3 deler G-4/GS-110/GS-58
Førpris 3 877,-
1 939,-
Ikke på nettlagerFinnes i 9 butikker -
-20%
Hexclad
Universalkniv 13 cm skogsgrønn
Førpris 899,-
719,-
Få på nettlagerKan sendes til butikk -
-40%
Victorinox
Kokkesett 12/19/22 cm 3 deler
Førpris 3 389,-
2 033,-
På nettlagerFinnes i 49 butikker -
-35%
Dorre
Kaya magnetisk knivholder 24x10x2 cm akasie
Førpris 579,-
376,-
Få på nettlagerKan sendes til butikk