Magnor
Tokyo Wine ølglass 59 cl
- Med stramme og stilrene former
- Skapt for å gi en fullendt opplevelse
- Formgitt av Simen Staalnacke
{{ChosenStore.displayName}}
{{ChosenStore.address}}, {{ChosenStore.city}}
{{ChosenStore.openingWeekdays}} ({{ChosenStore.openingSaturday}})
Butikker i nærheten
{{store.displayAreaName}}
{{GetStock(store.lindbakLoyaltyStoreId)}} stk.
Du får SMS når ordren er klar!
Klubbtilbud! t.o.m 3. desember får alle klubbmedlemmer 400,- i rabatt ved handel for 1000,- eller mer. Gjelder på en hel handel, også på allerede nedsatte varer! Rabatten trekkes fra automatisk når du er innlogget. Ved Klikk & Hent trekkes rabatten ved henting og betaling i butikk. Gjelder ikke varer merket «bra deal», enkelte unntak, gavekort og kundebestillinger
Beskrivelse
TOKYO VINSERVISE er formgitt av den kjente designeren Simen Staalnacke, og er Magnors nye storsatsning og flaggskip. Formene er stramme og stilrene, perfekt skapt for å gi en fullendt vinopplevelse. Glassene er isklare og skulpturelle, men fylt med energi og lidenskap. De er hypermoderne, rause i størrelsen og alle utgår fra samme stramme silhuett inspirert av japansk estetikk.- EAN:
- 7026173184401
- Artikkelnummer:
- 318440
- Merke:
- Magnor
- Serie:
- Tokyo Wine
- Kategori:
- Ølglass
Design og materiale
- Farge:
- Klar
- Materiale:
- Glass
-
-33%
Magnor
Noir vinglass 60 cl 2 stk svart
839,-
Førpris 1 259,-
Kampanjeslutt 31.12.2030
Få på nettlager -
-50%
Stiernholm
Hermitage vinglass 35 cl 6 stk
220,-
Førpris 439,-
Kampanjeslutt 31.12.2023
På nettlager -
-25%
Frederik Bagger
Crispy Monsieur vinglass 45 cl 2 stk
607,-
Førpris 809,-
Kampanjeslutt 31.12.2023
På nettlager
Magnor Glassverk ble grunnlagt i 1896. De er stolte av sin historie, men er også opptatt av å utvikle seg. Hvert år lanserer de to nye kolleksjoner. De ønsker å lage produkter som skal skape lykke og begeistring, og være til glede i generasjoner. Alle deres glass og krystallprodukter er laget for hånd.
eller
Engangskode (SMS)