O Wine vannglass 33 cl 2 stk
399,-
- Frakt og klikk & hent velges ved utsjekk
KLUBBTILBUD! Få 200,- i rabatt ved handel for 600,- eller mer - også på tilbudsvarer! Rabatten gjelder alle varer merket med "Kupong", og trekkes automatisk når du er innlogget. Tilbudet forutsetter medlemskap i Tilbords kundeklubb og gjelder kun torsdag 28. mai.
Beskrivelse
Glasset er en del av Riedel The O Wine Tumbler-serien, som er en revolusjonerende glass-serie. O-glassene har druespesifikke klokker, akkurat som andre Riedel-glass, som sørger for optimal smaksopplevelse. Samtidig er de utviklet med tanke på praktisk bruk, slik at du kan ta dem med på farten.
Med sitt stilfulle design og praktiske egenskaper er disse glassene perfekte for hytta, båten, campingvognen eller en piknik i hagen. Glassene er laget uten stamme og fot, noe som gjør dem ekstra robuste. De står også svært stabilt i oppvaskmaskinen, slik at du kan rengjøre dem enkelt og effektivt.
Riedel O Wine vannglass er laget av høykvalitets krystallglass, som gir en ekstra glans og eleganse til glassene. Glasset har en volumkapasitet på 33 cl, og tåler maskinvask.
Sjekk leveringsalternativer
- Fri frakt over 699,-
- Rask levering
- Prisløfte
- Last ned appen og få velkomstkupong
Produktdetaljer
Spesifikasjoner
- Høyde:
- 8 cm
- Volum (cl):
- 33 cl
- Diameter:
- 8 cm
Design og materiale
- Farge:
- Klar
- Materiale:
- Glass
Vedlikehold og bruk
- Tåler maskinvask:
- Ja
- Vedlikehold:
- • Kan vaskes i oppvaskmaskin – Glassene kan vaskes i oppvaskmaskin, men vask dem gjerne separat uten at de slår mot hverandre. • Vask senere – Hvis glassene skal stå over natten, kan du helle i litt varmt vann for å gjøre vaskingen enklere dagen etter. • Tørk og poler – Hvis glasset tørkes med en gang, slipper du striper og flekker. Poler glassene med en pusseklut fra Riedel eller et mykt håndkle. Hold i foten og tørk ved å snurre på foten. Tørk stetten. Ta tak i klokken med den ene hånden og tørk forsiktig med den andre. • For ekstra glans – For at glasset skal skinne ekstra mye, fyller du glasset med damp og tørker deretter med pusseklut. • Luft glassene – Før bruk er det lurt å lufte glassene for å få bort eventuell lukt. Blås i dem eller rist.
-
-40%
Aida
Harvey ølkrus m/hank 50 cl 2 stk
Førpris 199,-
119,-
Få på nettlagerKan sendes til butikk -
-40%
Spiegelau
Beer Classics ølglass Tulip 44 cl 4 stk
Førpris 749,-
449,-
På nettlagerKan sendes til butikk -
-30%
Rosendahl
Grand Cru ølglass 50 cl 2 stk
Førpris 219,-
153,-
Ikke på nettlagerFinnes i 55 butikker
-
-70%
Stiernholm
Viola vannglass 30 cl 2 stk
Førpris 439,-
132,-
Ikke på nettlagerFinnes i 25 butikker -
-40%
Rosendahl
Grand Cru vannglass 22 cl 6 stk
Førpris 259,-
155,-
Ikke på nettlagerFinnes i 50 butikker
- Leverandør: J.A Sundqvist AB