de Buyer
Air System kakeform med avtagbar bunn 24 cm
- Egnet for intensiv profesjonell bruk
- Perfekt for ostekake, brioche eller pai
- Formen leveres med en non-stick bakeplate
879,-
Beskrivelse
Ultraresistent rustfritt stål perforert form, perfekt for ostekake, brioche eller pai.Egnet for intensiv profesjonell bruk.
Kan brukes kaldt eller varmt uten temperaturbegrensning.
Perfekt jevn og optimalisert baking takket være 2 mm perforeringer over hele overflaten.
Avtakbar bunn: enkel utforming og enkel rengjøring.
Enkel pleie av rustfritt stål. Tåler oppvaskmaskin.
Formen leveres med en non-stick bakeplate. Passer perfekt inn i formen. Tidsbesparende og økt produktivitet.
Gjenbrukbar over 200 ganger. Brukstemperatur fra -170 °C til +260 °C.
Avtakbar: mulig å bruke rustfritt stål formen alene eller med bakeplaten. De Buyer er en anerkjent fransk produsent av kjøkkenutstyr med en stolt historie som strekker seg tilbake til 1830. Grunnlagt i landsbyen Le Val-d'Ajol i Vosges-avdelingen, har selskapet etablert seg som en pålitelig leverandør av høykvalitetsprodukter for matlaging.
Med et imponerende utvalg på omtrent 3 000 ulike produkter, tilbyr De Buyer et bredt spekter av kjøkkenredskaper, inkludert kokekar laget av stål, rustfritt stål, kobber og non-stick aluminium. I tillegg til dette omfatter deres sortiment mandolin-slicers, silikonformer, bakeutstyr og mye mer. Dette gjenspeiler selskapets engasjement for å imøtekomme ulike behov innen matlaging og baking.
En betydelig milepæl i De Buyers historie fant sted den 23. juni 2016, da de kjøpte Marlux, en anerkjent produsent av pepper-, salt- og krydderkverner i Frankrike. Dette strategiske trekket bidro til å styrke deres posisjon i markedet og diversifisere deres produkttilbud.
De Buyers produkter er særlig rettet mot profesjonelle kokker og dedikerte gourmetforbrukere som verdsetter kvalitet og pålitelighet i sitt kjøkkenutstyr. Med et rykte for å levere produkter av høyeste standard fortsetter De Buyer å være en foretrukket leverandør for de som setter pris på eksepsjonell utførelse og funksjonalitet i sitt kulinariske utstyr.
- Fri frakt over 599,-
- Rask levering
- Prisløfte
- Last ned appen og få velkomstkupong
- SKU:
- 143812
- EAN:
- 3011243213246
- Artikkelnummer:
- 60230813
- Merke:
- de Buyer
- Serie:
- R-System
- Kategori:
- Brødformer og bakeformer
- Opprinnelsesland:
- Frankrike
Spesifikasjoner
- Høyde:
- 7,2 cm
- Bredde:
- 24 cm
- Lengde:
- 25,5 cm
- Vekt:
- 1000 g
- Diameter:
- 24 cm
- Garanti:
- 1
Design og materiale
- Farge:
- Stål
- Materiale:
- Rustfritt stål
Vedlikehold og bruk
- Tåler maskinvask:
- Ja
- Håndvask anbefales:
- Ja
- Tåler microovn:
- Nei
- Kan fryses:
- Ja
- Varmebestandig:
- Ja
- Temperaturområde:
- From -170°C til 260°C
-
-60%
Modern House
bAYk springform 2L 20 cm karbonstål
Førpris 299,-
120,-
Ikke på nettlagerFinnes i 6 butikker -
-50%
Woll
Bake It springform 20 cm svart/rød
Ikke medlem 369,-
185,-
På nettlagerFinnes i 41 butikker -
-50%
Woll
Bake It springform 24 cm svart/rød
Ikke medlem 399,-
200,-
På nettlagerFinnes i 42 butikker
-
de Buyer
Air System brettbar bakeform rektangulær 24x7 cm
1 259,-
Få på nettlagerKan sendes til butikk -
-50%
Woll
Bake It springform 15 cm svart/rød
Ikke medlem 299,-
150,-
På nettlagerFinnes i 40 butikker -
-50%
Woll
Bake It springform 26 cm svart/rød
Ikke medlem 449,-
225,-
På nettlagerFinnes i 40 butikker