Classic kokkekniv oriental G-4 18 cm
1 559,-
- Frakt og klikk & hent velges ved utsjekk
KLUBBTILBUD! Få 200,- i rabatt ved handel for 500,- eller mer. Rabatten gjelder alle varer merket med "Kupong", og trekkes automatisk når du er innlogget. Tilbudet forutsetter medlemskap i Tilbords kundeklubb og gjelder t.o.m. søndag 22. mars.
Beskrivelse
- Det er en allsidig knivmodell som du kan bruke til å skjære, hakke og terne de fleste råvarer
- Unikt design og en ekstremt skarp kant
- Slitesterkt stål
Kokkekniven er kokkens beste venn. Det er en allsidig knivmodell som du kan bruke til å skjære, hakke og terne de fleste råvarer. Vekten på knivbladet gjør det lettere å arbeide med store kjøttstykker og rotgrønnsaker. Denne modellen har blad i orientalsk design, noe som anses å forenkle skjæremomentene.
Sjekk leveringsalternativer
- Fri frakt over 699,-
- Rask levering
- Prisløfte
- Last ned appen og få velkomstkupong
Produktdetaljer
Spesifikasjoner
- Lengde:
- 18 cm
Design og materiale
- Farge:
- Stål
- Materiale:
- Rustfritt stål
- Hardhet:
- 56-58
Vedlikehold og bruk
- Tåler maskinvask:
- Nei
- Slipevinkel:
- 10-15°
- Vedlikehold:
- Sørg alltid for å vaske kniven. Vask kniven for hånd med vann og litt vaskemiddel, så snart du er ferdig med å bruke den må den tørkes med et kjøkkenhåndkle. Du må aldri vaske en Global-kniv i oppvaskmaskinen. For å opprettholde en skarp egg er det nødvendig å slipe kniven med jevne mellomrom.
-
-50%
Victorinox
Pine grønnsakskniv 12 cm brun
Førpris 979,-
490,-
Ikke på nettlagerFinnes i 25 butikker -
-30%
Global
Grønnsakskniv hulslipt G-81 18 cm
Førpris 1 649,-
1 154,-
På nettlagerFinnes i 52 butikker