Beskrivelse
- Stilig, retro design
- Fremstilt i bøk
- Godt grep
Denne salamikutteren er et ideelt tilbehør når du skal forberede et charcuteriebrett til fredagskosen eller cocktailpartyet. Med denne kutteren kan du enkelt skive jevne og perfekte skiver uten å måtte ty til kniv og skjærefjøl.
Laget av bøketre, hver salamikutter er unik på grunn av de naturlige endringene i treet. For å opprettholde dens skjønnhet og holdbarhet, anbefales det å vaske den for hånd og tørke den av med et håndkle etter bruk. Videre, for å sikre lengre levetid, er det gunstig å smøre treverket med matolje med jevne mellomrom.
Med sin funksjonelle design og naturlige sjarm, vil Kockums' Salamikutter i bøketre være en verdifull tilføyelse til ditt kjøkkenutstyr, og gjøre forberedelsen av delikate charcuteriebrett til en lek.
- Fri frakt over 699,-
- Rask levering
- Prisløfte
- Last ned appen og få velkomstkupong
Produktdetaljer
- SKU:
- 131504
- EAN:
- 7350101311585
- Artikkelnummer:
- TSAL-090
- Merke:
- Kockums Jernverk
- Kategori:
- Universalkniv
- Opprinnelsesland:
- Tyskland
Spesifikasjoner
- Høyde:
- 10,2 cm
- Bredde:
- 17 cm
- Lengde:
- 31 cm
Design og materiale
- Farge:
- Tre
- Farge spesifikasjon:
- Bøketre
- Materiale:
- Tre
Vedlikehold og bruk
- Tåler maskinvask:
- Nei
- Håndvask anbefales:
- Ja
-
-40%
Victorinox
Swiss Classic grønnsakskniv 8 cm
Førpris 129,-
77,-
På nettlagerFinnes i 4 butikker