Kockums Jernverk
Salamikutter bøk
- Stilig, retro design
- Fremstilt i bøk
- Godt grep
Førpris 899,-
719,-
Beskrivelse
Kockums' Salamikutter i bøketre, en praktisk og elegant løsning for å skive salami eller annen pølse med presisjon og letthet.Denne salamikutteren er et ideelt tilbehør når du skal forberede et charcuteriebrett til fredagskosen eller cocktailpartyet. Med denne kutteren kan du enkelt skive jevne og perfekte skiver uten å måtte ty til kniv og skjærefjøl.
Laget av bøketre, hver salamikutter er unik på grunn av de naturlige endringene i treet. For å opprettholde dens skjønnhet og holdbarhet, anbefales det å vaske den for hånd og tørke den av med et håndkle etter bruk. Videre, for å sikre lengre levetid, er det gunstig å smøre treverket med matolje med jevne mellomrom.
Med sin funksjonelle design og naturlige sjarm, vil Kockums' Salamikutter i bøketre være en verdifull tilføyelse til ditt kjøkkenutstyr, og gjøre forberedelsen av delikate charcuteriebrett til en lek.
- Fri frakt over 599,-
- Rask levering
- Prisløfte
- Last ned appen og få velkomstkupong
- SKU:
- 131504
- EAN:
- 7350101311585
- Artikkelnummer:
- TSAL-090
- Merke:
- Kockums Jernverk
- Kategori:
- Universalkniv
- Opprinnelsesland:
- Tyskland
Spesifikasjoner
- Høyde:
- 10,2 cm
- Bredde:
- 17 cm
- Lengde:
- 31 cm
Design og materiale
- Farge:
- Tre
- Farge spesifikasjon:
- Bøketre
- Materiale:
- Tre
Vedlikehold og bruk
- Tåler maskinvask:
- Nei
- Håndvask anbefales:
- Ja
-
-50%
Global
40-års jubileum knivsett 3 deler G-4/GS-110/GS-58
Førpris 3 877,-
1 939,-
Ikke på nettlagerFinnes i 9 butikker -
-40%
Victorinox
Kokkesett 12/19/22 cm 3 deler
Førpris 3 389,-
2 033,-
På nettlagerFinnes i 49 butikker -
-35%
Dorre
Kaya magnetisk knivholder 24x10x2 cm akasie
Førpris 579,-
376,-
Få på nettlagerKan sendes til butikk